TR HABERLER
 

Redüktör imalatı ve redüktör çeşitleri, konveyörler, konveyör rulolar, ekskavatör kepçe kovaları

Alemdaroğlu makina redüktör üretimi, konveyör rulolar,konveyör rolu

Redüktör, Konveyör rulo, ekskavatör kepçe kovaları, konveyörler

HABERLERGeri Dön
alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
DUYURU

Alemdaroğlu Makina olarak alınan kararlarda yakın dönemde yeni liste ve fiyat ile ilgili çalışmalarımız açıklanacaktır. Türkiyedeki piyasada daha güvenli,kaliteli ve hızlı ilerlemek amacıyla kampanyalarımızı açıklayacağız.

alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
Alemdaroğlu Makina İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Sanayi Ltd.Şti Yenilendi.

Firmamız Yönetim Kurulu ve Genel Müdürü tarafından alınan kararlara göre yurtiçi imalat ve pazarlamada da kaliteli hizmet vermek adına web sayfalarımızı güncelledik. Bu sayede bize daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

BİLİŞİM İŞLERİ

alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
ISO BELGELERİMİZ

Firmamız kararıyla ürettiğimiz ürünlerin kalitesini arttırmaktayız. 2016 yılında yapılan analizler ve iyileştirmeler sonucunda ISO belgelerine sahip olmuş bulunmaktayız. Bu başarıyı Alemdaroğlu Makina ve ekibime sunarım.

alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
DIŞ TİCARET DEPARTMANI MESAJI

Gündemimizdeki iç ve dış ticaret konularını inceleyerek ve gereken resmi belgeleri kazanarak ALRED ticari markamızı yakın komşu ülkelere tanıtmış olup satış ve imalatta bir adaım daha ileriye adım attı.ayrıca bu konuyla ilgili 2018 yılına kadar planımızı hazır tutup ve piyasaya farklı yöntemlerle markamızı tanıtmak hazır durumdayız.bu başarımızı herkese armağan ediyoruz.

Saygılarımızla

ALEMDAROĞLU MAKİNA

alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
ALRED MARKAMIZ

Firmamız 2010 yılından itibaren ARGE çalışmalarına başlamış olup, alanında uzman Makina Mühendisleri ve Tasarıcıları ekibine katarak üretime geçmiştir ve ALRED ticari markasına sahip olmuştur.Almaya hak kazandığı ISO belgeleriyle müşteri memnuniyet sistemine üye olarak ALRED ticari markasını dünyaya tanıtmıştır. Ayrıca 2016 yılında da dış ticaret departmanını kurarak başarılarına yurt dışında da devam etmiştir.

alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
BİLİŞİM İŞLERİ DEPARTMANI

Yönetim Kurulu ve Genel Müdürümüzün yapmış olduğu toplantılarda alınan kararlara göre, yurtiçi imalat ve pazarlamada daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerimizin firmamıza daha kolay ulaşabilmesi için yerli web sayfalarımızın yazılımlarını yeniden düzenledik.Yeni web sayfalarımız 1 ay içinde yayında olup, eski yazılımlarımız kaldırılacaktır.

Bilişim İşleri Departmanı

alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
GENEL MÜDÜR MESAJI

Dünden bugüne firmamızın başarısında katkısı bulunan bütün çalışma arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

alemdaroğlu makina, redüktör, konveyör
MAKİNA DUYURU
MAKİNA DUYURU Firmamız ilk başta küçük çapta olup büyük başarılara ve projelere imza atmıştır. Bunu hiçbir destek almadan biz başardık. Yabancı ortaklarla Türkiye’deki yatırım ve ticari hizmetleri arttırmak adına web portal faaliyetlerine başladık. Bu yolda Alemdaroğlu Makine firmasının ARGE desteğini alarak ilerledik.Çoğu çalışmalarımız web portallar üzerinde olduğundan imalattaki çalışmalarımızı yavaşlattık. Tüm iş arkadaşlarımızdan özür dileyerek planlı paylaşımlarımıza devam edilecektir. İç Ticaret Sorumlusu