TR HABERLER
 

Redüktör imalatı ve redüktör çeşitleri, konveyörler, konveyör rulolar, ekskavatör kepçe kovaları

Alemdaroğlu makina redüktör üretimi, konveyör rulolar,konveyör rolu

Redüktör, Konveyör rulo, ekskavatör kepçe kovaları, konveyörler

Konveyörler

Konveyör Rulosu

Firmamız ARGE çalışmalarını tamamlayarak 2010 yılından itibaren konveyör rulo üretimine başlamıştır. Kaynaklarıyla birlikte konveyör analizlerini tamamlamış olup bünyesindekaliteli mühendisler istihdam ederek 2015 yılında yapılan toplantı ile iç ve dış ticaret departmanını kurmuştur. Alemdaroğlu Makina Karadeniz Bölgesinde tüm firmalara konveyör rulo satmaktadır. ISO, TSK, DIN belgelerini alarak ALRED VE Alemdaroğlu Makina patentini almıştır. Ülkemizde ticari patentimiz  öncü marka olarak tanınmaktadır.Karadeniz Bölgesinde satışlarını arttırarak müşteri portföyünü genişletmiştir. Firmamız CEO kararıyla 2015 yılında konveyör rulo satımı için illere temsilcilikler vererek ARGE çalışmalarımızla satışlarını arttırarak ihracat yapmıştır. Firmamız Karadeniz Bölgesinde konveyör rulo alanında başarılı olmuştur. Konveyör rulo standart analizleri sonucu ISO, TSK, DIN belgelerini almıştır. Ürünlerimizle müşteri memnuniyeti ve markamızın alanında lider olmasını hedeflemekteyiz. Bugün konveyör rulo satışlarımızı farklı çap ve boyutlarda üretmekteyiz. İç ticaret departmanımızlaKonveyör rulo satışını  hızlı teslimat ile verilmektedir. Farklı tarzda konveyör rulo dizaynı ikili görüşmeler sonucunda, formlarımızla birlikte tasarımı yapılmaktadır.Alemdaroğlu Makina olarak Alemdaroğlu Rulman firmasıyla birlikte konveyör rulo yedek parçasına ve konveyör rulo bantları hizmetini vermektedir.

Konveyör Şase

Firmamız 1970 yılından itibaren Trabzon sanayisinde hizmete başlamıştır.İç ve dış ticaret departmanlarını kurarak 2015 yılında konveyör şase imalatına başlamıştır. İlk olarak ihracata önem vermiş olup Türkiye'deki sanayi kollarına destek vermek amacıyla konveyör şase imalatına başlamıştır. ISO belgeleriyle müşterimize en iyi hizmeti vermek için buradayız. Konveyör şase kampanyalarımızla ilgili deneyimli danışmanlarımız 7/24 hizmet vermektedir.

Konveyör şase duyurusu

2017 yılı şubat ayına kadar konveyör şase imalatımızda %10 özel kampanya başlattık.Konveyör şase imalatımızdaki kampanyalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

KONVEYÖRLER