TR HABERLER
 

Redüktör imalatı ve redüktör çeşitleri, konveyörler, konveyör rulolar, ekskavatör kepçe kovaları

Alemdaroğlu makina redüktör üretimi, konveyör rulolar,konveyör rolu

Redüktör, Konveyör rulo, ekskavatör kepçe kovaları, konveyörler

T tip helis dişli armut redüktör.

Alemdaroğlu makina olarak 1970 yılından bu yana Trabzonda vermiş olduğumuz hizmetlerimize 2010 yılında redüktör imalatınıda ekledik. Bir dünya firması olma yolunda ALRED ismini markalaştırarak yolumuza devam ediyoruz. Bu yazımızda bir ALRED markası olan Helis dişli armut T tip redüktörlerden bahsedeceğiz.

T seri helis dişli redüktör dışarıdan bakıldığında armut şeklinde bir görünüme sahip olduğu için adına T tip armut redüktörde diyebiliriz. T tip redüktörlerin dış gövdeleri alüminyum, dişlileri 8620 semantasyon çeliği 55HRC sertliğinde ısıya dayanıklı, tahrikleri kayış kasnakla yapılır. Yağlamada 220 numara dişli yağı kullanılmaktadır. Redüktör içerisinde 1 büyük 1 de küçük olmak üzere 2 adet dişli bulunur. Bu dişlilerin görevi redüktör motorundan gelen dönme hızını düşürmektir. T tip redüktörlerimizin devir oranları 1/7 dir.

Burada bahsedilen rakamı kısa bir örnek ile açıklayalım: Örnek olarak 1/7 yi ele aldığımızda T seri redüktörlerde küçük dişli 7 tur attığında büyük dişli 1 tur atıyor anlamına gelmektedir. Böylece redüktör motorundan gelen dönme hızını 7 de 1 e düşürmüş oluruz.

T tip redüktörler gövde büyüklüğü bakımından 3 farklı boyuta ayrılır. T40 , T42 küçük gövde, T50 orta gövde ve T55, T60 büyük gövde redüktörlerdir. Buradaki T den sonra gelen rakamlar çıkış kovanı yani tamburun geçtiği çelik borunun milimetre olarak iç çapıdır.

İmalatı yapılan redüktörlerin tüm parçaları Alemdaroğlu makinaya ait olup. Dişli imalatında goodway marka cnc tezgahları kullanılmaktadır. Redüktör sızdırmazlık keçeleri iki kapak arasında çokomastik ve redüktörün kapatılmasında civata kullanılmaktadır.

Üretmiş olduğumuz diğer R seri ve B seri redüktörlere ulaşmak için lütfen ürünler kategorisi altında bulunan redüktörler sayfamıza göz atın.

Son olarak Alemdaroğlu makinanın ALRED markasını dünyaya duyurmak için kollarımızı sıvadık. Bu sebepden Türkiyenin her yerine Alemdaroğlu makinanın bayiliğini vermekteyiz. Redüktör ve diğer ürünlerimizin pazarlamasını yapmak ve bayimiz olmak isterseniz. Web sitemizde üstteki menüden Bize ulaşın menüsü altında bulunan Bayilik alma linkine tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurarak Bayilik istediğinde bulunabilir. Herhangi bir sorun için sitemizdeki canlı sohbet hattını kulana bilir yada bize ulaşın menüsü altındaki iletişim linkini tıklayıp irtibat numaralarımızdan herhangi biri ile bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Alemdaroğlu makina redüktör imalatı ve redüktör servisi.

T Tip Helis Dişli Armut RedüktörGeri Dön